Svarīgas dāvanas

Svarīgas dāvanas

Mūsdienu strauji mainīgajā pasaulē ir svarīgi saglabāt tradīcijas, kurās cilvēki var paļauties uz otra atbalstu. Tāpēc SOL katru gadu Ziemassvētku laikā sniedz ieguldījumu labdarībā, atdodot sabiedrībai. Prieks, ko redzam līdzcilvēku sejās, piepilda mūs ar siltumu, jo ar savu rīcību esam padarījuši pasauli mazliet skaistāku un gādīgāku.

Šo svētku laikā mēs veicām ziedojumu vietējai iestādei onkoloģisko saslimšanu ārstēšanai un profilaksei, konkrēti Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas 10. nodaļai. Mēs neuzskatām, ka materiālu dāvanu pasniegšana klientiem vai mūsu darbiniekiem ir ilgtspējīgs veids, kā vairot svētku prieku. Ir svarīgi kaut ko darīt no sirds. Uzmanība būtu jākoncentrē uz to, lai mainītu pasauli, jo mums visiem tajā ir sava loma.

Dārgais draugs, arī Tevi aicinām izdarīt izvēli par mūžīgām vērtībām, kas neuzkrāj putekļus. Ziedojiet savai izvēlētajai organizācijai vēža ārstēšanai vai profilaksei, un dodiet cilvēkiem cerību un iespēju svinēt daudz vairāk svētku kopā ar saviem mīļajiem.

Novēlam labestības piepildītus svētkus!
SOL Baltics