SOL Baltics OU Latvijas filiāle aicina darbā uzkopšanas darbu vadītāju

Esi laipni aicināts pievienoties mūsu komandai, ja Tev ir lieliskas organizatoriskās spējas, spēja vadīt darbiniekus, lai sasniegtu labus rezultātus un Tu spēj komunicēt latviešu un krievu valodās (angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību). Zināšanas par mūsdienu uzkopšanas risinājumiem nav obligātas.

Pieteikties šeit

SOL Baltics ir lielākais nekustamo īpašumu uzturēšanas un uzkopšanas pakalpojumu sniedzējs Baltijas reģionā. Trijās Baltijas valstīs pie mums strādā kopā 2200 darbinieku

SOL savā darbībā balstās uz pozitīvām vērtībām: cilvēki ir atbildīgi un vēlas paveikt savu darbu labi; cilvēkiem ir vajadzīgi panākumi; cilvēki ir dažādi; cilvēki domā, rīkojas un sajūt cits citu. Šīs vērtības vada mūsu uzkopšanas darbu vadītājus ikdienas darbā.

Mēs ticam, ka ikviens vēlas labi paveikt savu darbu un gūt tajā panākumus. Mēs atbalstām neatkarību un atbildības uzņemšanos. SOL Jūs varat attīstīties atbilstoši savām spējām, saņemot vadītāja atbalstu un iedrošinājumu. Katrs pats plāno un vada savu darbu.

“Lielāko daļu savas karjeras esmu strādājusi pakalpojumu orientētos amatos viesmīlības un aviācijas jomā. Šķiet, ka apkalpošanas joma ir tā, kam pieder mana sirds! Man patīk strādāt SOL, jo ir brīvība mērķu sasniegšanai, un uzņēmuma filazofija ir vērsta uz cilvēkiem. Man ir paveicies, ka man apkārt ir laimīgi cilvēki ar neparastu humora izjūtu, dinamisku darba vidi un skaistu valsti.”

Aktīva Uzkopšanas komandas vadīšana, t.sk., komandas veidošana un attīstīšana, uzkopšanas personāla apmācīšana un instruēšana, sadarbība ar citām struktūrvienībām un piegādātājiem;

Mērķu īstenošana – pakalpojuma risinājumu uzlabošana, uzlabojumu organizēšanas nodrošināšana, iekļaušanās budžetā un izmaksu pārvaldīšana.

Ar nepacietību gaidu savā komandā atvērtu, ar labu humora izjūtu apveltītu cilvēku. Jaunajam komandas dalībniekam ir jābūt ļoti prasmīgam, izcilai personībai, kas apveltīta ar neatlaidību, pozitīvismu un ekonomisku domāšanu.

Mēs piedāvājam

Darbu starptautiskā uzņēmumā bez rutīnas, ar elastīgu darba grafiku;

Darba algu no 1500 līdz 1800 euro (bruto) un ceturkšņa bonusus;

Modernu darba aprīkojumu un darba automašīnu;

Veselības apdrošināšanu;

Iespēju aktīvi piedalīties uzņēmuma attīstībā;

Lielisku, atbalstošu darba kolektīvu.

Gaidām Jūsu CV kopā ar motivācijas vēstuli līdz 12.09.2021.

Personāla atlases partnere Olga Vilisone +371 22003267.