COVID-19 tīrīšanas pasākumi ļaus nodrošināt darbinieku un klientu veselību

Ja kāds no kolēģiem ir inficējies ar COVID-19 vīrusu vai pastāv aizdomas, ka grāmatvede, kam vakar birojā uznāca klepus lēkme, arī var būt kļuvusi par epidēmijas upuri, tad COVID-19 vīrusa ierobežošanai ir nepieciešams veikt virsmu tīrīšanu un dezinfekciju.

Tieši šim mērķim SOL ir izveidojis īpašu COVID-19 tīrīšanas un dezinfekcijas grupu, kas veic efektīvus tīrīšanas pasākumus telpās, kur ir uzturējušies COVID-19 slimnieki. Īpašās grupas locekļi ir izgājuši Tartu Universitātes Klīniskās slimnīcas rīkotos COVID-19 infekcijas izplatības ierobežošanas e-kursus. Tīrīšanas procesā tiek ievērotas Veselības departamenta norādes, un pakalpojuma sniegšana parasti tiek uzsākta 24 stundu laikā.

Vīrusa izplatības ierobežošanai SOL Baltics OÜ piedāvā saskares virsmu tīrīšanu un speciālo tīrīšanu pēc COVID-19 gadījumiem, kas iekļauj arī saskares virsmu dezinfekciju. SOL īpašā COVID-19 tīrīšanas un dezinfekcijas grupa pastāvīgi papildina savas zināšanas, darbā lieto individuālās aizsardzības līdzekļus un izmanto efektīvas vīrusa izplatības ierobežošanas tehnoloģijas. Izlietotie, infekciozie darba piederumi vienmēr tiek utilizēti atbilstoši Atkritumu apsaimniekošanas likumā attiecībā uz bīstamiem atkritumiem noteiktajām prasībām.

SOL ir veicis tīrīšanas darbus pēc COVID-19 gadījumiem slimnīcās, ražošanas telpās un birojos.

Rūpējies par savu darbinieku un klientu veselību!

Lai pieteiktu pakalpojumu, sazinies ar SOL pārdošanas nodaļu pa tālruni +371 26408095 vai e-pastu: sales@sol.lv, vai aizpildi zemāk esošo veidlapu.

Apmierinātie klienti:

COVID-19 tīrīšanas pasākumi – biežāk uzdotie jautājumi:

1. Cik ilgā laikā pēc COVID-19 gadījuma konstatēšanas SOL ieradīsies, lai veiktu tīrīšanu?

Tas ir atkarīgs no apstākļiem, taču šobrīd – vidēji 6 stundu laikā. Minimālais reaģēšanas laiks ir viena stunda, bet maksimālais pasūtījuma izpildes laiks šī brīža situācijā ir bijis 24 stundas.

2. Kādus līdzekļus jūs izmantojat tīrīšanai pēc COVID-19 gadījumiem?

Dezinfekcijai mēs izmantojam tīrīšanas līdzekļus, kas satur 70% etanolu un 0,1-0,5% nātrija hipohlorītu vai citu vielu ar pretvīrusa iedarbību. Līdzekļa izvēle ir atkarīga no telpas specifikas.

3. Kā notiek COVID-19 tīrīšanas process?

Tīrīšana tiek veikta atbilstoši Veselības departamenta instrukcijām un norādēm. Ir svarīgi nodrošināt, lai tīrīšanas laikā telpās neatrastos nepiederošas personas.

4. Kā jūs pārbaudāt, vai COVID-19 vīruss uz virsmām ir iznīcināts?

SOL Baltics OÜ veic tīrīšanu atbilstoši Veselības departamenta instrukcijām un norādēm. Vīruss tiek iznīcināts mehāniskas tīrīšanas un dezinfekcijas gaitā.  Sākotnējā virsmu tīrīšana nodrošina to atbrīvošanu no vīrusa. Vairāki klienti pēc tīrīšanas darbu pabeigšanas ir veikuši dezinficēto virsmu pārbaudi, un baktēriju paliekas uz virsmām nav konstatētas.

5. Vai jums ir licence šo darbu veikšanai?

Igaunijas Republikā virsmu dezinfekcijas darbiem nav nepieciešama licence. Baltijas valstīs šāda licence ir nepieciešama vienīgi Lietuvas Republikā, un SOL Baltics ir šāda licence.

6. Kā jūs nodrošināt, ka jūsu darbinieki nav slimi?

Mēs rūpējamies par saviem darbiniekiem un veicam viņu apmācību atbilstoši Veselības departamenta norādēm. Pirms došanās uz objektu tiek mērīta darbinieku ķermeņa temperatūra.

7. Vai jūs lietojat individuālās aizsardzības līdzekļus?

Jā.

8. Cik maksā telpu tīrīšana pēc COVID-19 gadījumiem?

Cena ir atkarīga no objekta atrašanās vietas, lieluma un sarežģītības. Minimālā summa ir 200 EUR. Lai saņemtu precīzu SOL cenas piedāvājumu, spiediet ŠEIT.

9. Kādi ir SOL lielākie panākumi?

Par savu lielāko pieredzi un panākumu uzskatām sadarbību ar Rietumtallinas Centrālo slimnīcu, kas tika uzsākta aprīļa sākumā.

Tāpat esam veikuši vairāku veikalu, ražošanas telpu, biroju, sabiedrisko telpu un daudzdzīvokļu namu kāpņutelpu tīrīšanu.

Pieprasit piedāvājumu