Saskares virsmu profilaktiska tīrīšana ļaus rūpēties par darbinieku un klientu veselī

Efektīvākais vīrusu izplatības ierobežošanas pasākums noteikti ir pareiza roku mazgāšana un saskares virsmu pastāvīga tīrīšana. Papildus regulārajai telpu uzkopšanai, kas parasti tiek veikta vakaros vai agri no rīta, vīrusu izplatības periodā ir ieteicams tīrīt saskares virsmas ik pēc 2-4 stundām.

Saskares virsmu profilaktiskā tīrīšana tiek veikta atbilstoši Veselības departamenta instrukcijām un norādēm. Saskares virsmas vispirms tiek notīrītas un tad pēc vajadzības dezinficētas. Dezinfekcijas līdzekļi darbojas tikai uz iepriekš notīrītām un sausām virsmām.

Saskares virsmas ir durvju rokturi un tiem piekļautās virsmas, skārienjūtīgie ekrāni, pašapkalpošanās pultis, iepirkumu ratiņu rokturi, slēdži un tiem piekļautās virsmas, krēslu roku balsti, liftu pogas, tualetes podu pogas, margas, krāni, apspriežu telpu galdu virsmas, papīra un ziepju dozatori, kafijas aparāti, virtuves skapīšu rokturi u. c. priekšmeti, kam atkārtoti pieskaras liels daudzums cilvēku.

Saskares virsmu pastāvīga tīrīšana ir vienkāršākais veids, ka nodrošināt klientu un darbinieku veselības aizsardzību un drošības sajūtu. Lai nodrošinātu netraucētu darba atsākšanu un ilgstoši slēgtu telpu pretvīrusa apstrādi, ir ieteicams veikt ģenerāltīrīšanu, kas iekļauj arī virsmu dezinfekciju.

Lai pieteiktu pakalpojumu, sazinieties ar SOL apkalpošanas daļas vadītāju vai pārdošanas daļu, lai vienotos par telpu profilaktisko tīrīšanu un tās biežumu. Tālrunis +371 26408095, e-pasts: sales@sol.lv.

Pieprasit piedāvājumu