Tīri logi ienes telpā saules starus

Vislabākos rezultātus ar īpašajiem darbiem sasniedz, ja tos dara īstajā laikā. Logus mazgā vismaz 2 reizes gadā – pavasarī un rudenī, taču, ja nepieciešams, arī biežāk.

Mīksto mēbeļu un paklāju segumu tīrīšanu ieteicams veikt vasarā, jo tad gaisa mitrums ir mazāks un materiāli izžūst ātrāk. SOL Baltics iesaka ieplānot īpašos darbus iepriekš, lai sezonas laikā varētu mierīgi nodarboties ar savu pamatdarbu.

Kā var palīdzēt SOL?

  • logu, logu rāmju un stikla sienu tīrīšana
  • žalūziju tīrīšana
  • elektroierīču tīrīšana
  • augstāko malu un virsmu tīrīšana durvīm un garderobēs (virs 1,80 m)
  • ādas, mīksto un pusmīksto mēbeļu tīrīšana
  • sienu sausā un slapjā tīrīšana
  • dažādu grīdu vispārējā tīrīšana (impregnēšana, pulēšana, kristalizēšana)

Īpašās uzkopšanas darbos ietilpst grīdu dziļā mazgāšana un pārklāšana ar aizsarglīdzekļiem, paklāju mazgāšana un ķīmiskā tīrīšana, stikla virsmu (stikla starpsienas u. tml.) un logu mazgāšana, sanitāro virsmu lielā tīrīšana, darbi ārpus viegli pieejamām vietām utt. Īpašās uzkopšanas darbos ietilpst arī mēbeļu tīrīšana, kas nozīmē gan plastmasas, gan ādas, gan arī tekstila mēbeļu tīrīšanu. Tas ir nepieciešams, piemēram, birojos un izmitināšanas iestādēs, kur ir daudz mīksto mēbeļu un dažādi lietotāji. Var iztīrīt gan dīvānus, gan gultas, tiek sniegts atsevišķs dīvānu mazgāšanas pakalpojums utt.

Parādīt vairāk

SOL Baltics pakalpojumu klāstā ir arī grīdas vaskošana, kas tiek izmantots ļoti daudz, taču īpaši populāra grīdu vaskošana ir Pērnavā, Rīgā un Viļņā. Grīdu vaskošanu veic gan linoleja, gan PVC un akmens grīdu aizsardzībai un ilgāka kalpošanas laika nodrošināšanai. Grīdu dziļā tīrīšana un pēc tam to pārklāšana ar aizsargvasku nodrošina augstāku ikdienas uzkopšanas efektivitāti un vienkāršāku virsmu kopšanu turpmāk. Grīdu dziļās tīrīšanas un pārklāšanas ar aizsargvasku laikā ļoti svarīgs faktors noteikti ir ilgāka grīdu kalpošanas laika nodrošināšana, jo aizsargvasks būtiski kavē netīrumu uzkrāšanos un arī grīdas virsmu nodilšanu.

Papildus darbiem telpās SOL Baltics veic arī dažādus āra darbus, piemēram, lietus reņu tīrīšanu un arī grafiti tīrīšanu. SOL Baltics mūsdienīgais tehniskais aprīkojums, pieredze un darbinieku prasmes un zināšanas ļauj veikt visus īpašās tīrīšanas darbus atbilstoši objekta reprezentabluma izvirzītajām kvalitātes prasībām.

Parādīt mazāk

Pieprasi piedāvājumu