SOL Baltics OU Latvijas filiāle aicina darbā servisa vadītāju

Esi laipni aicināts pievienoties mūsu komandai, ja esi aktīvs komunikācijā un uz risinājumiem orientēta persona, izvirzi mērķus un uzticīgi uz tiem ej. Tev ir veiksmīga iepriekšēja pieredze biznesa komandas/ vienības vadīšanā, un Tu spēj komunicēt latviešu, krievu un angļu valodās.

Pieteikties šeit

SOL Baltics ir lielākais nekustamo īpašumu uzturēšanas un uzkopšanas pakalpojumu sniedzējs Baltijas reģionā. Trijās Baltijas valstīs pie mums strādā kopā 2200 darbinieku

SOL savā darbībā balstās uz pozitīvām vērtībām: cilvēki ir atbildīgi un vēlas paveikt savu darbu labi; cilvēkiem ir vajadzīgi panākumi; cilvēki ir dažādi; cilvēki domā, rīkojas un sajūt cits citu. Šīs vērtības vada mūsu pakalpojumu vadītājus ikdienas darbā.

Mēs ticam, ka ikviens vēlas labi paveikt savu darbu un gūt tajā panākumus. Mēs atbalstām neatkarību un atbildības uzņemšanos. SOL jūs varat attīstīties atbilstoši savām spējām, saņemot vadītāja atbalstu un iedrošinājumu. Katrs pats plāno un vada savu darbu.

“Lielāko daļu savas karjeras esmu strādājusi pakalpojumu orientētos amatos viesmīlības un aviācijas jomā. Šķiet, ka apkalpošanas joma ir tā, kam pieder mana sirds! Man patīk strādāt SOL, jo ir brīvība mērķu sasniegšanai, un uzņēmuma filazofija ir vērsta uz cilvēkiem. Man ir paveicies, ka man apkārt ir laimīgi cilvēki ar neparastu humora izjūtu, dinamisku darba vidi un skaistu valsti.”

Aktīva Servisa komandas vadīšana, t.sk., komandas veidošana un attīstīšana, sadarbība ar citām struktūrvienībām un piegādātājiem, tiešās komunikācijas nodrošināšana komandā;

Mērķu plānošana un īstenošana – budžeta sagatavošana un tā izpildes uzraudzība, servisa risinājumu uzlabošana, uzlabojumu organizēšanas nodrošināšana;

Klientu attiecību uzturēšana un attīstīšana – proaktīva ikdienas komunikācija ar klientiem,konsultēšana (atgriezeniskās saites par servisu sniegšana, SOL pakalpojumu paplašināšana, esošo pakalpojumu uzlabošana, klientu izmaksu ietaupīšanas iespējas utml.)

Ar nepacietību gaidu savā komandā atvērtu, ar labu humora izjūtu apveltītu cilvēku. Jaunajam komandas dalībniekam ir jābūt ļoti prasmīgam, izcilai personībai, kas apveltīta ar neatlaidību, pozitīvismu un ekonomisku domāšanu.

Mēs piedāvājam

Darbs starptautiskā uzņēmumā bez rutīnas, ar elastīgu darba grafiku;

Darba alga no 1800 lidz 2300 euro (bruto). Galīgais algas piedāvājums ir atkarīgs no kandidāta kompetences un pieredzes līmeņa;

Moderni darba līdzekļi un amata transportlīdzeklis;

Veselības apdrošināšana;

Iespēja aktīvi piedalīties uzņēmuma attīstībā;

Lielisks, atbalstošs darba kolektīvs.

Kā tas ir strādāt SOL?

Gaidām Jūsu CV kopā ar motivācijas vēstuli vēlams angļu valodā līdz 31.01.2021.

Personālvadības partnere Inga Mašņikova +371 27772683.