SOL Baltics sniedz nekustamo īpašumu uzturēšanas un tīrīšanas pakalpojumus “Verslo centras 32” biznesa centrā Kauņā, Lietuvā

21. novembr 2022

Uzkopšana Verslo centras 32 objektā

“Verslo centras 32” vadītājs Povils Butkēvičs mazliet pastāstīja par sadarbību ar SOL Baltcis.

“Mums patīk SOL, jo viņi ir izpalīdzīgi un telpas ir vienmēr tīras. Viņi zina, kas notiek ēkā, un gādā, lai ikviens ēkas iemītnieks būtu apmierināts, jo tīras ir ne tikai koplietošanas telpas, bet arī biroji. Papildus tīrīšanas pakalpojumiem ļoti svarīga ir arī nekustamā īpašuma apsaimniekošana. Viņi vienmēr strādā, ārkārtas remonts tiek veikts ātri un mēs saņemam mazāk zvanu no klientiem par nefunkcionējošām sistēmām, apkuri, gaisa kondicionēšanas sistēmām utt. Mēs uzskatām, ka darbs ir labi padarīts, ja to paveic ātri un augstā kvalitātē. SOL atbilst šiem kritērijiem.

Es arī vēlos pastāstīt par kādu situāciju.

Vadītāja Aušra Vaivilavičiene (pa kreisi) un Verslo centras 32 projektu vadītājs Povils Butkevičius (pa labi)

Viens no nomniekiem nedēļas nogalē telpās veica remontdarbus, un celtnieki nejauši ieurba apkures caurulē. Pēkšņi no tās sāka plūst karstais ūdens, un mūsu sistēmas zaudēja daudz ūdens. Lai gan bija nedēļas nogale, SOL tehniskās apkopes avārijas brigāde ātri noreaģēja un 45 minūšu laikā caurule bija salabota, un sistēmas atkal darbojās.”

Nedaudz papildinformācijas: objekta platība ir apmēram 22000 m2, un mūsu objektā piecas dienas nedēļā strādā divi apkopēji. SOL piedāvā Verslo centras 32 arī papildu tīrīšanas darbus, logu tīrīšanu, teritorijas uzkopšanu un tehnisko apkopi, remontu un avārijas remonta darbus.

Mēs vēlamies pateikties Polivam Butkevičam par dalīšanos pieredzē! Mēs esam pateicīgi arī mūsu lieliskajai Aušrai Vaivilavičienei un projektu vadītājam Evaldam Kerbedim, kā arī, protams, visiem mūsu darbiniekiem, kas katru dienu objektā veic lielu darbu!