Atrodi darbu, ko mīli

Piesakies darbam SOL un dari darbu, kas silda sirdi!

Piesakieties šeit

Vai tu zināji, ka...

…vienai mikrošķiedras drānai var būt līdz 12-16 tīrām pusēm, ja to pareizi saloka? Tādā veidā jūs varat notīrīt vairāk virsmu ar vienu drānu un izmantot to maksimāli efektīvi.

… ar profesionālo Vileda mopu normālos piesārņojuma apstākļos var notīrīt līdz pat 40 m2 grīdas. SOL savā darbā grīdas uzkopšanai izmanto samitrinātus mikrošķiedras audumus.

 

…lai vienkāršotu darbu, SOL izmanto inovatīvas iekārtas un ergonomiskas metodes? Lielākos objektos mēs izmantojam kombinētās grīdas uzkopšanas mašīnas, piemēram, iMop.

Nav pieredzes? Apmācības darba vietā.

Satraukumam nav pamata! Uzkopšana darba vietā nav tas pats, kas uzkopšana mājās. Tiklīdz to sapratīsi, iemīlēsi savu darbu.

  • Mums ir mūsdienīgi un ergonomiski tīrīšanas piederumi.
  • Mēs tev parādīsim kā uzkopt efektīvāk.
  • Mēs tev iedosim jaunas darba drēbes.
  • Mums ir daudz iespēju, kur un kad strādāt.

Nāc un apskati kā izskatās darba diena vienam no mūsu uzkopšanas speciālistiem. 

SOL ir daudz dažādu objektu.
Tas ļauj izvēlēties sev piemērotāko darba vietu un darba laiku.
Tie var būt tirdzniecības centri, biroji, viesnīcas, prāmji, rūpnīcas, skolas vai sporta klubi.

 

Mūsu darba vadītāji pastāstīs, kāpēc SOL ir laba darba vieta

Mēs jautājām mūsu uzkopšanas darba vadītājiem Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, kāpēc, viņuprāt, SOL ir laba darba vieta uzkopšanas personālam un kādas priekšrocības sniedz darbs SOL.

Par objektiem Pērnavā rūpējas darba vadītāja Kestrina (Kestrin). Viņa uzskata, ka strādāt SOL ir labi, jo vienmēr var būt drošs, ka alga tiks izmaksāta laikā un darba aprīkojums vienmēr ir atbilstošs un pieejams. Komunikācija ar vadītāju ir lieliska, un vienmēr var saskaņot savu darba laiku, ja kaut kas atgadās. SOL strādā jautri un draudzīgi cilvēki, padarot darba vidi patīkamu un atbalstošu. Darba apstākļi ir labi un elastīgi, tāpēc SOL ir lieliska izvēle darba vietai.

 

Jovita ir darba vadītāja Lietuvā un rūpējas par objektiem Kauņā. Pēc Jovitas domām, SOL ir lieliska darba vieta, jo tajā tiek aicināti darbā dažāda vecuma, spēju, dzimuma un tautības cilvēki, kā arī tiek nodrošināti ergonomiski instrumenti, kas atvieglo darbu. Uzņēmums godīgi izturas pret darbiniekiem, piedāvājot atbalstu svarīgos dzīves notikumos un atceroties tos darba jubilejās. SOL uzsver uzticību un atbildību, palīdzot darbiniekiem apgūt jaunas prasmes tīrības uzturēšanā, kas ir ieguvums ikvienam.

 

Kristīne, darba vadītāja Latvijā, uzskata, ka SOL ir lieliska darba vieta uzkopšanas darbu speciālistiem, jo var justies kā daļa no profesionālas komandas, iegūt stabilus ienākumus un ērtu darba vidi. SOL koncentrējas uz ilgtspējīgu un videi draudzīgu pakalpojumu sniegšanu, izmantojot minimālu ķīmisko vielu daudzumu, kas arī samazina alerģijas risku. Darbs SOL sniedz fiziskās aktivitātes, papildu ienākumus un vērtīgu pieredzi. Turklāt darbinieki iegūst profesionālas zināšanas uzkopšanas darbos, draudzīgu kolektīvu un atbalstošu vadību, kas nodrošina komandas efektivitāti un labus darba apstākļus.

 

SOL Baltics

SOL ir starptautisks uzņēmums, kurš piedāvā nekustamā īpašuma uzkopšanu un apsaimniekošanu. SOL ir ģimenes uzņēmums, kura vērtības un principi atspoguļojas arī ikdienas vadībā. Sniedzam pakalpojumus Baltijas valstīs, Somijā, Zviedrijā un Dānijā.

Pie mums strādā 2200 cilvēku, gada apgrozījums pārsniedz 41 miljonus eiro, no kuriem 2 procentus ieguldām darbinieku attīstībā.

Piedāvājam elastīgu darbu jauniešiem, vecāka gadagājuma cilvēkiem un personām ar īpašām vajadzībām. Mēs augstu vērtējam savu darbinieku veselību un drošību, atbalstām dažādību un labbūtību, kā arī rūpējamies par vidi.

Kā atrast darbu, kas tev patiks?

Nevilcinies un esi drosmīgs, piesakies šeit:

Zvaniet vai sūtiet e-pastu: