sol tīrīšanas pakalpojumi

SOL Baltics OU Latvijas filiāle aicina darbā pārdošanas speciālistu/-i

Esi laipni aicināts pievienoties mūsu komandai, ja pārdošana ir tava kaisle un tā rit tev asinīs. Tu vari atvērt klientu durvis, pat ja neesi norunājis tikšanos. Tev patīk sasniegt mērķus patstāvīgi, bet esi arī labs komandas spēlētājs. Tu saproti klientu vajadzības un zini, ko tiem piedāvāt. Draugi tevi raksturo kā dzīvespriecīgu un pozitīvu cilvēku. Tu saskati pilnu ainu, bet vari pamanīt arī adatu siena kaudzē.

Pieteikties šeit

SOL Baltics ir lielākais nekustamo īpašumu uzturēšanas un uzkopšanas pakalpojumu sniedzējs Baltijas reģionā. Trijās Baltijas valstīs pie mums strādā kopā 2200 darbinieku.

SOL savā darbībā balstās uz pozitīvām vērtībām: cilvēki ir atbildīgi un vēlas paveikt savu darbu labi; cilvēkiem ir vajadzīgi panākumi; cilvēki ir dažādi; cilvēki domā, rīkojas un sajūt cits citu. Šīs vērtības vada mūsu pārdošanas speciālistus ikdienas darbā.

Mēs ticam, ka ikviens vēlas labi paveikt savu darbu un gūt tajā panākumus. Mēs atbalstām neatkarību un atbildības uzņemšanos. SOL jūs varat attīstīties atbilstoši savām spējām, saņemot vadītāja atbalstu un iedrošinājumu. Katrs pats plāno un vada savu darbu.

Ieva Feldmane, SOL Baltics pādošanas speciāliste 

“Mani personīgie mērķi nav saistīti tikai ar tiešo darba pienākumu izpildi, vēlos iesaistīties projektos, kas ir svarīgi ne tikai uzņēmumam, bet sabiedrībai kopumā. Tāpēc esmu ļoti gandarīta par to, ka SOL Baltics novērtē darbinieku iniciatīvas un atbalsta attīstību arī papildus tiešo pienākumu veikšanai. Laikam līdzi domājošs un progresīvs darba devējs, ir darba devējs ar lojāliem darbiniekiem un klientiem.”

Tavs ikdienas darbs būs ar lielākajām Latvijas kompānijām, sniedzot tām speciāli izstrādātus tīrīšanas un nekustamo īpašumu uzturēšanas pakalpojumus ar mērķi nodrošināt to darba vidi tīru, ērtu un drošu.

Lai to īstenotu, Tavs fokuss būs uz:

 • Proaktīvu B2B pārdošanu potenciālajiem klientiem;

 • Saziņa un pārrunu vešanu ar lēmumu pieņēmējiem;

 • Visa pārdošanas procesa vadību;

 • Pārdošanas mērķu sasniegšanu Latvijā;

 • SOL pārstāvēšanu pasākumos un sanāksmēs.

Mergit Inno, SOL Baltics Mārketinga un pārdošanas vadītāja

“Esi laipni aicināts mūsu komandā, ja pārdošana ir Tava aizraušanās, Tu esi atvērts, orientēts uz rezultātu, pozitīvs un neatkarīgs, bet tajā pašā laikā esi komandas spēlētājs, ar spēju redzēt lietas kopīgā ainā un būt elastīgam savā attieksmē,  Tu ātri mācies un esi apveltīts ar lielisku humora izjūtu.“

Mūsu piedāvājums Tev:

 • Būt daļai no Skandināvijas ģimenei piederoša inovatīva un uz attīstību vērsta uzņēmuma;

 • Iespēju strādāt jauneklīgā un ambiciozā Baltijas tirdzniecības komandā;

 • Personības attīstības iespējas un starptautiskas apmācības;

 • Darba algu 2000 eiro pirms nodokļu nomaksas un motivējošu bonusu sistēmu par komandas darba gada rezultātiem;

 • Uzņēmuma automašīnu un komandējumus Baltijā;

 • Mūsdienīgus rīkus un darba apstākļus mūsu modernajā Rīgas birojā;

 • Iespēju plānot savu darba laiku un strādāt attālināti; 

 • Veselības apdrošināšanu. 

Kāpēc strādāt SOL?

Gaidām Jūsu CV kopā ar motivācijas vēstuli vēlams angļu valodā līdz 14.11.2022.

Personāla atlases partnere Liene Taurene +371 22003267, cv@sol.lv.

Piesakieties šeit