Virsmu padziļinātā tīrīšana un vaskošana

Paklāju, grīdu un mēbeļu padziļinātā tīrīšana palīdz uzturēt svaiguma izskatu telpās un pagarina virsmu darbmūžu.

SOL sniedz saviem darījumu partneriem grīdu padziļinātās tīrīšanas un vaskošanas pakalpojumus. Mēs uzņemamies darbus ar apjomu sākot no 200 kvadrātmetriem.

Grīdu padziļinātā tīrīšana un vaskošana parasti tiek veikta, lai atsvaidzinātu to izskatu. Padziļinātās tīrīšanas laikā mēs notīrām lielāko daļu netīrumu, ko parasti nevar notīrīt, veicot tīrīšanu ikdienas uzturēšanas ietvaros. Grīdu padziļinātā tīrīšana un vaskošana nodrošina tām ilgu darbmūžu, jo vasks neļauj uzkrāties netīrumiem un novērš grīdas nodilumu.

Grīdas seguma noturīgums ir atkarīgs no tā pareizas un regulāras apkopes, tāpēc mēs iesakām pasūtīt padziļinātās tīrīšanas un uzturēšanas pakalpojumu vismaz reizi gadā. Labākais laiks paklāju un mēbeļu tīrīšanai ir vasarā, kad ir mazāk mitruma – tas ļauj materiāliem ātrāk izžūt. Paklāju tīrīšanas grafiks ir atkarīgs no to izmantošanas intensitātes, kā arī no to materiāla un krāsas. Taču regulāra paklāju tīrīšana palīdz novērst “celiņa” veidošanos uz paklāja virsmas.

SOL virsmu padziļinātā tīrīšana iekļauj dažādus pakalpojumus:

• cietkoksnes grīdu padziļinātā tīrīšana un aizsargapstrāde (vaskošana, eļļošana u. c.);
• paklāju tīrīšana un padziļinātā tīrīšana;
• mīksto mēbeļu tīrīšana;
• pusmīksto un ādas mēbeļu tīrīšana;
• koka, plastmasas vai metāla mēbeļu tīrīšana un aizsargapstrāde;
• dažādu virsmu aizsargapstrāde.

Birojiem un viesnīcām mēs iesakām pasūtīt ģenerālos tīrīšanas pakalpojumus vairākas reizes gadā, jo tur ir daudz mīksto mēbeļu, ko bieži lieto daudz cilvēku. Varam iztīrīt dīvānus, krēslus, paklājus un gultas.

SOL Baltics pakalpojumu klāsts iekļauj arī grīdu vaskošanu, ko bieži pasūta sabiedriskajām ēkām, kur ikdienā staigā daudz cilvēku.

Veicam linoleja, PVC un akmens grīdu vaskošanu, lai pagarinātu to darbmūžu. Grīdu padziļinātā tīrīšana un vaskošana palīdz nodrošināt regulāras uzturēšanas ietvaros veicamās tīrīšanas augstāko efektivitāti, kas nozīmē, ka vēlāk būs vieglāk kopt šīs virsmas. Tā arī neļauj uzkrāties netīrumiem un novērš grīdas nodilumu.

Vaicā piedāvājumu

         sol ilustrācija