Brigadiere Nadežda savu darbu dara no sirds

05. septembris 2022

Nadežda ir ļoti izpalīdzīga un strādīga brigadiere, kura SOL strādā jau vairāk nekā desmit gadu.

Nadežda (pa kreisi) kopā ar darba vadītāju Renu un kolēģi Tatjanu svin savu desmit gadu darba jubileju

Nadeždai patīk viņas darbs SOL, jo viņa dara to no sirds un pati ir izvēlējusies šo nodarbošanos. Arī kolektīvs ir ļoti patīkams. Daudz dažādu cilvēku, komunikācijā ar kuriem Nadežda vienmēr cenšas būt profesionāla un runāt konkrēti. Viņai nepatīk baumas un viņa neatbalsta tukšu pļāpāšanu.

Nadežda atzīst, ka dažreiz darbs ir smags, bet viņa nekad nevēlas par to žēloties. Grūtības sagādā jaunu darbinieku atrašana, bet, ja tie jau ir, viņa dara visu, lai izveidotu uzticības pilnas attiecības. Lai to panāktu, nepieciešams darbiniekiem nodrošināt labas apmācības un detalizētu vadīšanu, kas ir viens no galvenajiem brigadiera uzdevumiem.

Nadežda noteikti iesaka SOL arī citiem. Viņa stāsta, ka uzņēmums ir liels un sniedz drošību.  Nadežda atzīst, ka uzkopšanas pakalpojuma jomā darbinieku alga gan ir mazāka par vidējo, bet ir svarīgi, ka uzņēmumā SOL alga vienmēr tiek izmaksāta laikā. Nadežda uzskata, ka SOL pievērš pietiekamu uzmanību darbiniekiem, sniedz dāvanas par darba stāžu un bērniem Ziemassvētkos. Savukārt, no darba vadītāja viņa saņem pietiekami daudz darba veikšanai nepieciešamās informācijas un atbalsta.

Brīvajā laikā Nadežda ar ģimeni daudz ceļo pa Igauniju. Bieži pavada laku Vītnā un atpūšas pie jūras. Pirms ierobežojumiem Nadežda ģimenes atvaļinājumos devās arī ārzemju ceļojumos.

Darbu vadītājai Renai ir daudz labu vārdu par Nadeždas krietno darbu un lielo apņēmību.