Lauka speciālists Valdis ar prieku testē jaunas apkopes iekārtas

28. septembris 2023

SOL Baltics ir netikai darba vieta, bet gan arī vieta, kur Tu vari sastapt savus kolēģus, draugus, klientus un iepazīt cilvēkus, kuru Tu pat neiedomājies satikt. 

Ikvienam ir dota iespēja strādāt SOL vai tev ir 16. gadi, 25. gadi, 40. gadi vai 68. gadi. Gadi nav šķērslis, lai attīstītu sevi, iepazītu, ko jaunu vai iemācīties pirmo reizi braukt ar mašīnu.

Valdis, kam ir 64. gadi, strādā SOL 4. gadus par zāles pļāvēju vienā no mūsu klienta teritorijām. Viņa darba pienākumos ir apsekot teritoriju, uzturēt teritoriju kārtībā un sekot darbu vadītāja norādījumiem.

Iepriekšejā Valda darba pieredze bijusi Rīgas parki par zāles pļāvēju un sezonas darbi Lielvārdē. Valdis pēc profesijas ir auto mehāniķis, kas savu profesiju ieguvis Ogres Profesionālās vidusskolas tehnikumā.

Savas zināšanas Valdis arī pielieto ikdienas darbos SOL un mājas darbos Lielvārdē. Kas vislabāk patīk Valdim strādāt SOL ir izmēģināt jaunās teritorijas uzkopšanas tehnikas.

Valdis sevi rakturo, kā strādīgu, draudzīgu un godīgu. Valdis savā brīvajā laikā klausās dažāda žanra mūziku un strādā savā privātmajās darzā, kur audzē dažādus dārzeņus – kartupeļus, bietes, burkānus un arī kā zaļumus un augļus, ko pēc ražas novākšanas var baudīt ziemas mēnešos.

Vai turpināsiet strādāt SOL, Valdis saka un nosmejas, ja mana veselība atļaus strādāt, noteikti strādāšu.