Svetlanai ir svarīga laikā saņemta alga un mūsdienīgi darba instrumenti

19. decembris 2022

Svetlana darbu SOL uzsāka 2017. gadā, jo vēlējās gūt papildu ienākumus. Attiecībā uz veicamo darbu viņai bija svarīgi, lai būtu iespēja kontaktēties ar cilvēkiem un varētu strādāt elastīgu darba grafiku. Svetlana izlēma par labu SOL tādēļ, ka SOL viņai piedāvāja nepilna darba laika iespēju. Pēc kāda laika, rodoties iespējai, Svetlana pati lūdza sev lielāku darba slodzi.

Savas pirmās darba dienas Svetlana pavadīja kādā veikalā, darbu vadītāja uzraudzībā. Viņa atceras, ka vadītāja atbalsts un nomierinošie vārdi īpaši palīdzēja pirmajās dienās, jo uzkopjamā zona šķita ļoti liela. Svetlana domā: “Darbs ir darbs. Ir jāsāk strādāt un viss būs labi”. Komandu, ar kuru kopā Svetlana strādāja veikalā, viņa atceras tikai ar labiem vārdiem. Viņi vēl joprojām sazvanās.

Svetlana izbauda atpūtas brīdi

Parādoties jaunam objektam, darbu vadītājs Svetlanai piedāvāja darbu jaunajā objektā. Tas bija pa ceļam uz dārzu, kurā viņai patīk pavadīt daudz laika, tādēļ Svetlana šo piedāvājumu pieņēma. Vēlāk Svetlana aizstāja slimu kolēģi citā objektā, kur klienti bija ļoti apmierināti ar viņas darbu un lūdza, lai viņa turpina uzkopt viņu objektu.

Svetlana uzsver, ka pašreizējais darbs viņai ļoti patīk, jo nav noteikts tik stingrs grafiks. „Darbiniekam veikalā jābūt visu laiku neatkarīgi no tā vai vari tikt ātrāk galā ar darbu vai nē. Man patīk, ka varu organizēt savu darbu.“ Svetlana domā, ka, lai gan pieci darba gadi uzņēmumā ir ilgs laiks, strādāt ir patīkami, ja visi ir apmierināti ar darbu – pats darbinieks, darba devējs un klienti.

Uz jautājumu, kas viņai SOL patīk, Svetlana atbildēja, ka viņai ir svarīga laicīgi samaksāta alga. Arī ar darbu vadītāju un uzkopšanas speciālistu savstarpējām attiecībām viņa ir apmierināta. Ja darbu vadītājs kādā brīdī nevar atbildēt, vienmēr atzvana un problēmu atrisina. Svetlana priecājas, ka darbinieki vienmēr ir nodrošināti ar nepieciešamo darba inventāru.

Svetlana uzskata, ka SOL no citiem šīs pašas jomas uzņēmumiem atšķir tieši izmantojamā darba inventāra kvalitāte. Dažus no izmantotajiem darba instrumentiem Svetlana ir iegādājusies arī savām mājām, jo tie ir ļoti ērti. Svetlana norāda, ka savas veselības aizsargāšana, īpaši darbā ar ķimikālijām, ir vissvarīgākais. Tādēļ darba laikā viņa vienmēr valkā nepieciešamos individuālos aizsardzības līdzekļus.

Svetlana atzīmē, ka, pateicoties savam darbam, viņa ir iepazinusi daudz laipnu un labu cilvēku.

Viņa atsevišķi izceļ objekta apsargu, kas ir ļoti pieklājīgs, draudzīgs un pazīst arī citu biroju uzkopējus. Viņi vienmēr sasveicinās.

Jautājot par brīvo laiku, viņa stāsta, ka lielāko daļu sava laika pavada dārzā. “Vasarās esmu vienmēr aizņemta dārzā, tādēļ man ir svarīgs darbs ar elastīgu darba grafiku.”

Svetlana SOL un SOL cilvēkiem vēl: “Vēlu, lai būtu vairāk klientu. Ja būs klienti, kas izmanto SOL pakalpojumus, arī mums būs darbs. Un, protams, vēlu visiem stipru veselību.”