Trīna, aizvietojošā darbiniece atvaļinājumu laikā: “Pēc sēdoša darba ir jauki aiziet un izkustēties”

26. aprīlis 2023

Trīna dzīvo Viljandi pilsētā un ikdienā strādā par loģistiķi. Uzņēmumā SOL viņa ir ieradusies, lai aizvietotu atvaļinājumā esošos darbiniekus. Par piepelnīšanās iespēju Trīna uzzināja no Melijas, darbu vadītājas Viljandi. Melija piedāvāja viņai aizvietot darbiniekus atvaļinājumu laikā.

Trīna mežā, pastaigā ar Koko un Bandīdo

Trīna saka, ka aizvieto darbiniekus pēc nepieciešamības. Galvenokārt tad, kad kāds dodas atvaļinājumā. “Pēc veselas dienas sēdošā darbā ir jauki izkustēties. Tagad man nav speciāli jāiet uz treniņiem, turklāt es par to saņemu naudu,” – pēc Trīnas vārdiem, apkopējas darbs noņem dienas laikā radušos spriedzi. “Es varu strādāt man ērtā tempā un pēc tam vakarā iet mājās ar skaidru prātu un pacilātā garastāvoklī.”

Kāpēc Trīna vispār izlēma strādāt šādu darbu – aizvietot darbiniekus? Trīna uzskata, ka darbinieku aizvietošana ir laba iespēja piepelnīties. Piemēram, pašlaik viņa krāj naudu ceļojumam.

Ceļojumos viņu visvairāk vilina iespēja aizbēgt prom no ikdienas rutīnas. “Var atpūsties un baudīt sauli. Redzēt dažādas kultūras un iepazīties ar interesantiem cilvēkiem.” Trīna ar ģimeni jau ir bijusi Kiprā, Ēģiptē, Turcijā un daudzās citās valstīs. Skolas brīvdienās, kas jau drīz sāksies, Trīna ar bērnu brauks uz Turciju, lai pēc garās ziemas uzlādētos ar saules enerģiju.

Brīvlaiku Trīna labprāt pavada ar ģimeni un draugiem. Viņa bieži iet pastaigāties brīvā dabā ar suni. Agrāk Trīnai bija divi suņi, bet diemžēl vecākais no tiem Bandīdo ir nesen miris. Tagad viņai ir tikai Koko. Koko ir kane korso šķirnes suns. No pirmā acu uzmetiena šīs šķirnes suņi izskatās ļoti briesmīgi, bet Trīna uzskata, ka īstenībā tiem ir ļoti liela sirds un tie vienmēr ir gatavi aizstāvēt savu ģimeni.

SOL vakances skatīt šeit.