Ne vienmēr lēti higiēnas piederumi ļauj ietaupīt

Atkarībā no telpu lietošanas mērķa, SOL palīdz klientiem izvēlēties atbilstošus higiēnas piederumus. Ar pareizi izvēlētiem un profesionāliem piederumiem klients var tualetes telpas, virtuves un mazgāšanās telpas uzturēt tīras un reprezentablas.

Higiēnas piederumu izmaksas var sastādīt līdz pat 15% no kopējām ēkas uzkopšanas izmaksām. Lai izvairītos no nepamatotas papīra lietošanas, SOL vienmēr iesaka higiēnas piederumus izvēlēties kopā ar uzkopšanas servisa risinājumu.

Kā SOL palīdz klientam izvēlēties higiēnas piederumus?

  • nodrošinājums: tualetes papīrs, papīra dvieļi, ziepes, gaisa atsvaidzinātājs, atkritumu tvertnes, roku krēms, tualetes poda birste, dezinfekcijas līdzeklis
  • cenas: SOL ir tādu zīmolu kā Torkun Katrin lielākais partneris Baltijā
  • turētāju izvēle, uzstādīšana un uzpildīšana
  • rekomendācijas un konsultācijas

Pasūtot higiēnas piederumus no SOL, klientam nav jārūpējas par to administrēšanu un piegādi. Uzņēmums visus nepieciešamos piederumus atved uz objektu, uzstāda turētājus, rūpējas, lai tie būtu pilni, administrē rēķinus un sezonālās piegādes. Klients visu saņem no viena piegādātāja un nav jāsazinās ar dažādiem uzņēmumiem vai pašam jādodas gādāt preces.

SOL piedāvā gan Premium, gan Standard līmeņa preces. Pasūtot higiēnas piederumus no SOL, vienmēr bez maksas saņemsiet plastmasas turētājus. SOL ir tādu zīmolu kā Tork un Katrin lielākais partneris Baltijā, kas klientiem garantē ar importētāju vienlīdzīgas piederumu cenas.

 

Pieprasi piedāvājumu