Ar īpašas uzkopšanas darbiem telpas arī pēc daudziem gadiem izskatīsies jaunas

Izmantojot īpašās uzkopšanas darbus savā ēkā, pagarināsit darba telpu kalpošanas ilgumu un estētiku, kā arī ietaupīsit uz remonta izdevumu vai pat jaunu iegādes rēķina.

SOL Baltics īpašās uzkopšanas darbu speciālistiem ir ļoti plašas zināšanas un pieredze šajā nozarē. Īpašos darbus veic īsti savas jomas profesionāļi un speciālisti, kam visiem ir bijušas atbilstošās jomas apmācības un kas savu darbu veic no sirds.

Ieteikumi sezonālajiem īpašas uzkopšanas darbiem:

Ziema
  • Paklāju mazgāšana un vaskošana
  • Speciālo apkopes darbu grafika sastādīšana un darbu plānošana
Pavasaris
  • Labākais logu mazgāšanas un fasādes tīrīšanas laiks
Rudens
  • Jumtu un lietus ūdens reņu tīrīšana un stāvokļa pārbaude
Vasara
  • Mēbeļu ķīmiskā tīrīšana un graffitu notīrīšana
  • Vasaras vidū akmens bruģa un flīžu kopšana

Kas lieto šo pakalpojumu?

Ko viņi domā, par piedāvāto risinājumu?

Viking Line AbpElina LUzkopšanas darbu vadītāja

Ar SOL esam sadarbojušies ilgāk nekā 15 gadus un varam teikt tikai labas lietas.

Lasīt vairāk

Ar īpašas uzkopšanas darbiem rada pievienoto vērtību:

SOL Baltics plašajā un daudzveidīgajā pakalpojumu klāstā papildus regulārai un augstas kvalitātes ikdienas uzkopšanai ir arī īpašās uzkopšanas darbi gan Tallinā, Narvā, Tartu, Pērnavā, Sāmsalā un Hīumā, gan arī visur citur Igaunijā.

SOL veic īpašus darbus arī Rīgā, Viļņā, Klaipēdā, Jūrmalā un citur Baltijā. Īpašas uzkopšanas darbu veikšana, t. sk. ģenerāltīrīšana atbalsta ikdienas uzkopšanu. Izmantojot īpašās uzkopšanas darbus savā ēkā, pagarināsit darba telpu kalpošanas ilgumu un estētiku, kā arī ietaupīsit uz remonta izdevumu vai pat jaunu iegādes rēķina.

SOL Baltics īpašās uzkopšanas darbu speciālistiem ir ļoti plašas zināšanas un pieredze šajā nozarē. Minētos darbus veic īsti savas jomas profesionāļi un speciālisti, kam visiem ir bijušas apmācības atbilstošajā jomā un kas savu darbu veic no sirds.

Vaicā piedāvājumu