Telpu uzkopšana vismaz 2 reizes nedēļā nodrošina kvalitatīvu tīrību

Telpu uzkopšanas serviss biznesa klientiem. Profesionāla iekštelpu uzkopšana.

Iekštelpu uzkopšana parasti tiek veikta ārpus klienta darbalaika – agrās rīta vai vēlās vakara stundās.

Lai tiktu nodrošināta kvalitāte, pakalpojums tiek sniegts vismaz divas reizes nedēļā. Uzkopšanas reižu vajadzība ir atkarīga no virsmu lietošanas intensitātes un klienta specifikas, tādēļ uzkopšana var norisināties arī 24/7.

Lai visas dienas garumā ēkā tiktu uzturēta tīrība, SOL Baltics piedāvā arī dienas uzkopšanas pakalpojumi. Dienas darbinieka pienākums ir savākt izmētātos atkritumus, iztukšot atkritumu tvertnes, uzturēt tīru paklāju, nomazgāt atsevišķu stikla sienu vai logu, atjaunināt higiēnas līdzekļus, savākt kafijas krūzītes vai nomazgāt netīros traukus.

Kas lieto šo pakalpojumu?

Ko viņi domā par šo risinājumu?

Apollo Kino OÜLi Kernere (Ly Kärner)Pērnavas Apollo kinoteātra vadītāja

Pērnavas Apollo kinoteātris SOL pakalpojumus izmanto jau 4 gadus. Pēdējos pāris gados kvalitāte ir ļoti uzlabojusies un 2018. gadā esmu ļoti apmierināta ar uzkopšanas darbiem.

Lasīt vairāk

Rimi Eesti Food ASPēps Pobuls (Peep Pobbul)Tehniskais vadītājs/Technical Manager

Mēs esam liels mazumtirdzniecības tīkls un mums ir nepieciešams ātrs, precīzs un korekts pakalpojums, kas nodrošina, ka mūsu veikali ir reprezentabli un virtuves – higiēniski tīras.

Lasīt vairāk

JSC Bauwerk BoenVytautas AleksiejenkoSaimnieciskais vadītājs (Facility Maintenance Manager)

SOL Baltikum Lietuvas filiāle tīra mūsu uzņēmuma galveno biroju un ražošanas ēkas grīdas.

Lasīt vairāk

DS Smith Packaging DivisionEdvins Siks (Edvin Sikk)Iepirkumu vadītājs

Mūsu SOL kontaktpersona ir ļoti aktīva un pozitīva. Katrai problēmai tiek atrasts ātrs un apmierinošs risinājums.

Lasīt vairāk

Rademar OÜHeiki Kūsmanns (Heiki Kuusmann)Saimnieciskais vadītājs

Mums patīk, ka SOL par savu pakalpojumu pastāvīgi prasa atgriezenisko saiti un ja ir trūkumi, šī atgriezeniskā saite tiek ņemta nopietni un tiek ātri reaģēts.

Lasīt vairāk

Viking Line AbpElina LUzkopšanas darbu vadītāja

Ar SOL esam sadarbojušies ilgāk nekā 15 gadus un varam teikt tikai labas lietas.

Lasīt vairāk

Iekštelpu uzkopšanas darbi un pamatdarbības:

Ja nepieciešams, sadarbībā ar klientu SOL Baltics veic INSTA 800 standartam atbilstošu kvalitātes pārbaudi, iepriekš vienojoties par rezultatīvas uzkopšanas principiem un risinājumiem. Uz rezultātiem balstītas uzkopšanas priekšnosacījums ir jauno un jau strādājošo tīrīšanas pakalpojuma sniedzēju iknedēļas apmācības, ko īsteno pasniedzēji ar tīrīšanas nozares kvalifikāciju. Ja nepieciešams, uzkopšanas pakalpojuma sniedzējus apmāca arī INSTA 800 speciālists (sertifikācijas 3. un 4. līmenis).

SOL strādā Det Norske Veritas sertificēta INSTA 800 ekspertu grupa, kuras locekļiem ir tiesības organizēt iekšējās apmācības, veidot klientiem kvalitātes profilus un īstenot INSTA kvalitātes pārbaudes.

Būvējot jaunu ēku vai remontējot veco, ir lietderīgi sadarbībā ar tīrīšanas uzņēmumu plānot atkritumu apsaimniekošanu, uzkopšanas telpu izvietojumu, izmēru un iekārtojumu. Mūsdienu uzkopšanas metodes ietver arī mopu mazgāšanai paredzētu mazgājamo mašīnu uzstādīšanu, ūdens ņemšanas vietas un noteces trapa esamību.

Ar iepriekšēju plānošanu un izmantojot inovatīvus risinājumus, var ietaupīt gandrīz 25% no uzkopšanas izmaksām.

Pieprasi piedāvājumu