SOL apmācību sistēma un darbinieku kvalifikācija

Vairāku pakāpju un vispusīga SOL Baltics apmācību sistēma nodrošina pamatīgu zināšanu bāzi par uzņēmumā izmantojamo uzkopšanas inventāru un tīrīšanas līdzekļiem, kā arī praktiskas iemaņas to izmantošanā. Mācību klases adrese Telliskivi tn 61b, Tallinn.

Uzkopšanas speciālisti pirms stāšanās darbā apgūst bāzes mācību kursu pa šādām tēmām:

  • Uzkopšanas pamati
  • Uzkopšanas metodes
  • Tīrīšanas līdzekļi
  • Netīrumu pamanīšana un uzkopšanas vajadzības noteikšana
  • Uzkopšanas pasākumu plānošana
  • Ergonomika un higiēna

Pēc tam uzņēmuma mācību centrā notiek Segumu tīrīšanas kursi.

Jaunu un jau strādājošu uzkopšanas speciālistu apmācības notiek katru nedēļu. Mācības vada profesionāli kursu vadītāji un nepieciešamības gadījumā tiek uzaicināts arī INSTA 800 speciālists (3. un 4. līmeņa sertifikāts). Stājoties darbā, uzkopšanas speciālisti iziet darba aizsardzības un uzkopšanas darbu instruktāžu klienta objektā. Mācības vada darbu vadītāji, kursu speciālists un nepieciešamības gadījumā tiek uzaicināts arī INSTA 800 speciālists.

Turklāt, saskaņā ar SOL mācību sistēmas prasībām, darbu vadītāji iziet LEAN principu un darbarīku, INSTA 800 praktisko iemaņu, vadīšanas un komunikācijas mācību kursu. SOL strādā Det Norske Veritas sertificēta INSTA 800 ekspertu grupa, kam ir tiesības organizēt uzņēmuma iekšējos kursus, radīt klientam kvalitātes profilus un veikt INSTA kvalitātes kontroles. Visu SOL darbu vadītāju mērķis ir iegūt 4. un 5. līmeņa Uzkopšanas darbu speciālista sertifikātu.

SOL mācību programma pamatojas uz SOL Soome Palvelut OY (Somija) pieredzi un augstajiem apkalpošanas standartiem.