Anas 19 gadus ilgais ceļš kopā ar SOL Latvia

06. marts 2023

Anas ceļš uzņēmumā SOL Latvia aizsākās 2004. gadā ar Lattelecom biroja uzkopšanu Vecrīgā. Vairākus gadus viņas pamatienākumu avots bija SOL.

Latvijas un Lietuvas filiāļu vadītājs Kurmet un Ana

Vēlāk dzīves apstākļi mainījās, viņa atrada citu darbu, taču nevēlējās pavisam aiziet no SOL. Līdz ar to SOL ir bijis viņas papilddarbs vairāk nekā 10 gadus. Šobrīd viņa veic telpu uzkopšanu rītos vienā no SOL klientu birojiem.

Ana saka, ka viss SOL nopelnītais ir papildu ienākumi, kurus viņa tērē tikai savam hobijam — ceļošanai. Anai patīk dalīties ar saviem ceļojumu iespaidiem. Viņa stāsta par skaisto Sicīliju rudenī, kā arī apburošo Stambulu aprīlī, kad Emirgana parkā uzplaukst pavasara ziedu paklājs. Kā visiespaidīgāko piedzīvojumu Ana min ceļojumu uz Dubaiju – ideālas tīrības, kārtības un pārsteidzoša progresa pilsētu.

Ja kāds vēlas doties īsākos ceļojumos, Ana iesaka apmeklēt Lietuvu — burvīgos Šauļus un netālu esošo Pakrojas muižu, kur notiek burvīgie laternu un ziedu festivāli. Ana norāda, ka arī tepat Rīgā (kur viņa dzīvo) ir daudz brīnišķīgu vietu un notikumu.

Ana sevi redz turpinām darbu SOL arī pensijas gados, ja viņas veselība atļaus strādāt. Viņa noteikti vēlēsies ceļot arī pensijas gados, tādēļ, viņasprāt, SOL ir lieliska iespēja piepildīt šo sapni.