Āra teritoriju speciālists Kaimo, ja nepieciešams, pats sēžas pie stūres

19. decembris 2023

Kaimo, āra teritoriju speciālists, SOL strādā kopš šī gada maija. Darba vietu viņš atrada, pateicoties darba sludinājumam, kas bija publicēts CVkeskus. SOL meklēja traktoristu un darbu vadītāju Lēne-Virumā, un Kaimo pieteicās uz abām vakancēm.

Kaima darbā ir daudz saziņas gan pa telefonu, gan arī tieši ar cilvēkiem.

Diezgan drīz ar viņu sazinājās un piedāvāja viņam abus darbus. Šobrīd viņš strādā par āra teritorijās speciālistu jeb darba vadītāja palīgu, vadot vīrus, koordinējot un plānojot darbus. Kad apnīk sēdēt birojā un kolēģiem nepieciešama palīdzība, Kaimo pats sēžas pie mašīnas stūres. Darbs ir daudzpusīgs un pārsvarā svaigā gaisā, kas Kaimo ir liels pluss, jo viņš ir pieradis strādāt ārā un nemīl rutīnas darbu.

Kaimo dalās ar lielāko izaicinājumu savā darbā: “Lielākais izaicinājums ir klientu un darbinieku apmierinātība. Tam nepieciešama pastāvīga komunikācija un uzmanība, lai nodrošinātu visiem vislabākos darba apstākļus un labu komandas sajūtu.”

Uz jautājumu, kāda ir parasta darba diena, Kaimo nav atbildes. “Tādas dienas vienkārši nav,” viņš smaida. Katra diena sākas un beidzas vai nu darbā vai mājās pie datora, pārskatot paveiktos un iesāktos darbus, kā arī plānojot nākamās dienas. Ir daudz komunikācijas gan pa tālruni, gan tieši ar cilvēkiem. “Tā ir patīkama un būtiska vajadzība, lai darbu koordinētu labāk un laicīgāk,” viņš piebilst.

Kaimo stāsta, ka viņu galvenokārt motivē darba rezultāts un klienta apmierinātība, kas līdzi nes atgriezenisko saiti un prieku sadarboties. Brīvo laiku viņš piepilda ar lasīšanu vai sevi interesējošu tēmu pētīšanu. Viņam patīk viss, kas saistīts ar zinātni un tehniku, it īpaši ar cilvēka psiholoģiju un dabu saistītas tēmas.

Darba ikdienā, viņš neatceras nevienu kuriozu, bet dalās ar kādu ironisku situāciju, kurā šobrīd atrodas. “Jaunībā es nedienēju armijā, bet tagad gandrīz katru dienu brīvprātīgi dienēju Tapas bruņoto spēku pilsētiņā, jo šoreiz no “armijas dienesta” neizvairījos,” smaida Kaimo.

Viņa pārdomās ir skaidri jūtama koncentrēšanās uz komandas darbu un klientu apmierinātības nodrošināšanu, kas viņu padara par cienījamu SOL darba saimes locekli.