Grāmatvedis, kurš savā darbā atrod laimi un jaunību

30. maijs 2024

Laimute sākotnēji strādāja par grāmatvedi uzņēmumā Yglė, kas vēlāk pievienojās uzņēmumam SOL. Lai gan oficiāli viņa SOL strādā jau desmit gadus, patiesībā šajā amatā viņa ir jau sešpadsmit gadus.

Grāmatvedis, kurš savā darbā atrod laimi un jaunību

Jautāta, kā viņa jūtas SOL, Laimute pasmaida: “SOL komanda ir kā ģimene. Kad nomainījās vadība, strādāšana kļuva patīkamāka – viņi tevi vairāk novērtē kā cilvēku. Ar kolēģiem runājam par visu, izkratām sirdi, jokojamies. Kolēģi, ar kuriem strādāju, ir jautri, viņiem ir laba humora izjūta.”

Laimute sevi raksturo vienā vārdā – dzīvespriecīga. Strādājot viņa ir nopietna un mērķtiecīga, jo darbs ir atbildīgs, taču pārtraukumos viņai patīk būt starp kolēģiem un kopīgi pajokot. “Es jau esmu vecāka, taču man patīk strādāt ar jaunākiem kolēģiem. Man interesē viņu domāšanas veids, kā viņi komunicē savā starpā. Tad arī pati jūtos jaunāka.”

Laimutei ļoti patīk ceļot ar draugiem

Kad Laimutei bija 27 gadi, viņai nomira vīrs, un viņa palika viena ar divgadīgu dēliņu. Bija grūti vienai audzināt dēlu un strādāt, taču tas, ka viņa nepadevās un palika stipra, ir viņas lielākais sasniegums. Tagad, kad viss ir nokārtojies, Laimute daudz laika velta saviem vaļaspriekiem – daudz lasa, klausās dažādu mūziku, sākot no roka, folkmūzikas līdz klasiskajiem darbiem. Viņas mīļākā grupa ir “The Roop”. Papildus koncertu, teātru un kino apmeklējumiem Laimutei patīk daudz ceļot. Tā kā viņas mīļotā vīra nav līdzās, viņa parasti ceļo kopā ar draugiem.

Laimute plāno izmantot 10 gadu jubilejas saņemto ceļojuma dāvanu karti, lai kopā ar dēlu nākamgad dotos atvaļinājumā uz Turciju. Viņa ar lielāko nepacietību gaida šīs brīvdienas.