Mūsu kolektīvs   /   Mūsu strādīgā apkopēja Regīna - SOL

Mūsu strādīgā apkopēja Regīna

21. jūnijs 2023

Regīna sāka strādāt SOL tieši pandēmijas laikā, kad lielākā daļa uzņēmumu slēdza durvis, Regīna nolēma nākt strādāt uz sporta klubu “Impuls”. Diemžēl sporta klubs tika slēgts tieši tad, kad viņa uzsāka darbu. Viļņā Regīna satika mūsu menedžeri. Regīna sevi raksturo kā ļoti strādīgu sievieti. Viņai patīk darbs, un viņa saka: ”Es esmu no laukiem, tur bija jāceļas četros no rīta un līdz vēlai naktij nevarēja iet gulēt. Es nevaru ilgi sēdēt uz vietas. Man patīk strādāt, un jo vairāk, jo interesantāk.” Pēc vīra zaudēšanas viņai bija nepieciešams dziedēt dvēseles brūces, un darbs viņai ļoti palīdzēja šajā ziņā, jo nemaz negribējās būt mājās.

Mūsu strādīgā apkopēja Regīna

Regīna atceras, ka uzreiz sākusi strādāt vairākās vietās. Reiz saskaitījām, ka viņa ir veikusi tīrīšanu četrās vietās vienlaikus: dzīvojamo māju kāpņu telpās, vēstniecībā un vairākos veikalos. Viņa atceras, ka ir uzkopusi daudzus objektus.

Kad jautājām, cik labi viņa var organizēt savu darbu dažādās vietās, Regīna sacīja, ka pirmajās dienās visu pierakstījusi, bet tagad jau no galvas atceras, kur jāstrādā. Pat ja šai strādīgajai sievietei ir daudz darāmā, viņa nekad nesaka “Nē” papildu darbam.

Uz jautājumu, kur viņa smeļas dzīvesprieku un vēlmi darīt savu darbu, viņa vienkārši pasmaida un saka: “Es nezinu, es laikam esmu tāda. Pat ja man piedāvās darbu negaidīti, es tik un tā nākšu un palīdzēšu.”

Uz jautājumu, kuros objektos viņa šobrīd strādā, viņa atbildēja: “Pāris pastāvīgos objektos, un arī aizvietoju pāris dienas brīvdienās.” Uz jautājumu, vai viņa strādā pilnu slodzi, Regīna pasmējas: “Varbūt pat vairāk nekā pilnu laiku.”

Kur viņai visvairāk patīk strādāt? “Tirdzniecības centrā Akropole, jo tur esmu strādājusi no pirmsākumiem un visilgāk. Man patiesībā patīk strādāt visur, bet tās vietas, kurās esmu strādājusi ilgu laiku, man patīk visvairāk. Ja vajadzēs, pastrādāšu arī papildus.”

Grūtākais Regīnas darbs pašlaik ir gaļas nodaļā lielveikalā “Ozas”. Tā kā viņa ir pieradusi strādāt jau no mazotnes, viņai patīk strādāt arī darbnīcā.

Regīnai Viļņā ir vairāki darbi, kuros viņai jānokļūst, taču viņa spēj lieliski saplānot savus braucienus un nekad nekavē.

Mēs teicām mūsu jaukajai apkopējai: “Ne vienmēr ir ērti strādāt vairākās vietās vienlaikus,” bet viņa atbildēja: “Cilvēkiem ir slinkums strādāt, viņi to vairs nevēlas darīt, bet visi vēl nav tādi.”

Uz jautājumu, kādu padomu viņa dotu kādam, kurš vēlas nopelnīt papildu naudu, aizvietojot atvaļinājumā esošos, Regīna atbildēja: “Vienkārši neslinkojiet, strādājiet, un jums viss būs labi. Tikai veltiet sevi darbam.”