Annai patika aizvietojošais darbs SOL, jo bija vienkārši saprast, kas ir jādara

19. maijs 2023

Anna Latvijā dzīvo apmēram 5 gadus, ikdienā viņa strādā ražošanas uzņēmumā. Reiz, kad Anna bija atvaļinājumā, kaimiņš viņai pastāstīja par brīvu darbavietu SOL Baltics, kas atradās tuvu viņu dzīvesvietai. Bija jāaizvieto darbinieks, kas atradās uz slimības lapas.

Tā kā Anna tieši bija atvaļinājumā un darbavieta bija tuvu mājām, viņa labprāt izmantoja iespēju izmēģināt darbu SOL. Darbu vadītājs, kurš atbildēja par konkrēto objektu, izstāstīja Annai visu būtisko. Annai darbs nemaz nebija sarežģīts. Viņa teica, ka bija ļoti vienkārši saprast un apgūt, kas jādara. Jau otrajā dienā Anna strādāja patstāvīgi, bet vienmēr bija iespēja jautāt palīdzību, ja kaut kas nebija skaidrs.

Anna tic, ka tā bija laba pieredze un lielisks veids nopelnīt papildu naudu sava atvaļinājuma laikā. Tā kā aizvietojošais darbs bija ar daļēju darba laiku, viņai bija laiks arī atpūsties un relaksēties.

Viņa domāja, ka, ja šāda iespēja rastos arī viņas nākamā atvaļinājuma laikā un darbavieta būtu tuvu mājām, viņa noteikti pieņemtu SOL vasaras darba vai aizvietojošā darba piedāvājumu.

SOL vakances skatīt šeit.