Andris: “Mani motivē mana labā un profesionālā komanda”

27. janvāris 2022

Iepazīstieties ar Andri, kurš ir SOL Baltics servisa vadītājs Latvijā, kas atbild par apsaimniekošanas, teritorijas uzturēšanas un ģenerālo tīrīšanas darbu komandām.

Andris savu karjeru SOL sāka pirms gandrīz 15 gadiem

Andris SOL sāka kā mobilās brigades darbinieks, kur viņš veica logu mazgāsanu, zāles pļaušanu, tīrija bankomātus un veica dažādus citus ģenerālos darbus. Bērnībā viņš mācījās skolā Valmierā, bet 2011. gadā pabeidza RTU Inženierekonomikas fakultāti un ieguva bakalaura grādu biznesa loģistikā. Ar savu pieredzi un zināšanām darbā un universitātē viņš ir īstais cilvēks, lai vadītu tik dažādu pakalpojumu aptverošu komandu.

Lēmumi ir jāpieņem ļoti ātri, kad situācija to prasa

Andris stāsta par savu darbu SOL: “Sarežģītākais darbā ir tas, ka mūsu bizness ir ļoti atkarīgs no laikapstākļiem un lielākais izaicinājums ir sniegs. Katrs klients ir atšķirīgs un ne vienmēr ir viegli saprast katra klienta vēlmes. Neskatoties uz to, esmu precīgs strādāt SOL un interestantākais tajā ir katru dienu ir jaunas situācijas un izaicinājumi, šajā darbā nav rutīnas. Darbs ir dinamisks taču lēmumi ir jāpieņem ļoti ātri, kad situācija to prasa.” Andra ierastā darba diena pārsvarā ir birojā, kur viņš dienu sāk ar e-pastu pārbaudīšanu un komunicēšanu ar savu komandu un klientiem. “Vienmēr notiek dažāda operatīva problēmu risināšana un informācijas apmaiņa ar dažādām struktūrvienībām, ” stāsta Andris.

Laba un profesionāla komanda motivē

Andris skaidro, kāpēc viņam patīk strādāt SOL: “Mani motivē mana labā un profesionālā komanda. Esmu priecīgs šeit strādāt un virzīties uz priekšu pretī uzņēmuma un saviem mērķiem. SOL ir labs uzņēmums, neatkarīgi no darba pienākumiem, SOL sniedz ikvienam iespēju augt un pilnveidoties. Es noteikti ieteiktu to kā darba devēju. SOL ir godīgs un uzticams.”

Vai bērnibas sapņi piepildās?

Bērnībā Andris vēlējās būt saistīts ar sportu, būt pasākumu vadītājs vai projektu vadītājs. Andris labprāt pavadara savu brīvo laiku, nodarbojoties ar dažādām aktivitātēm ārpus telpām: “Brīvajā laikā dodos īsākās un garākās pastaigās. Pagājušajā gadā atsāku medīt. Atvaļinājuma laikā cenšos doties uz ārzemēm. Viens no maniem hobijiem ir kalnu slēpošana, tāpēc cenšos apmeklēt dažādus slēpošanas kūrortus. Esmu arī liels futbola fans, un, ja laiks atļauj, cenšos iet uz lielajām futbola spēlēm. No pavasara līdz rudenim es daudz laika pavadu braucot ar velosipēdu.”

Labi pavadīts laiks, strādājot

Ir iespēja labi pavadīt laiku arī darba vidē. Lūk, ko Andris saka par jautrību SOL: “SOL vienmēr organizē lieliskus komandas saliedēšanas pasākumus, kuros visa komanda vienmēr jautri pavada laiku. Protams, arī SOL ikdiena nav garlaicīga, vienmēr notiek kaut kas jautrs.”

Beigās lūdzām Andri raksturot sevi ar trīs vārdiem, kas viņu vislabāk raksturo: “Starp citu, esmu intraverts, piedzīvojumu meklētājs un es mīlu kalnus”.