Lietuviešu tehniķis Henriks augstu vērtē uzņēmuma daudzpusīgumu un toleranci

12. aprīlis 2022

Henriks SOL Lietuva komandā strādā jau trīs gadus. Sākot kā palīgstrādnieks, Henriks ieguvis prasmes elektrisko un aukstumiekārtu apkopē un šobrīd ir atbildīgs par siltuma pārvaldību un santehniku.

Henrika rīts sākas ar skrējienu stadionā, nelielu izvingrošanos un, ja iespējams, peldi lagūnā. Pēc vieglām brokastīm seko brauciens uz darbu. Henriku darbā motivē ne tikai apmierināts klients, laikus un labi paveikts darbs, bet arī viņa kolēģis Modests, kurš ir Kauņas reģiona vecākais inženieris. Kā saka Henriks: “Modests mani motivē ar viņa pozitīvo jauneklīgo enerģiju un smaidu.” 🙂

SOL Henriks īpaši izceļ trīs lietas: darba jomas attīstību, darba apģērba dizainu un krāsas (mūsu galvenā krāsa ir dzeltena), kā arī uzņēmuma toleranci un daudzpusīgumu.

Bērnības sapnis braukt ar traktoru un apgūt darba tehniku ir piepildījies. Brīvajā laikā Henriku interesē fotografēšana, filmēšana un kokgrebšana. Viņam patīk pavadīt laiku dabā un makšķerēt.

Henriks sevi dēvē par spītīgu un mērķtiecīgu cilvēku. Saviem kolēģiem viņš novēl: “Izturību, atjautību, nekad neapstāties dzīves ceļā, smaidīt biežāk un būt tādiem, kādi jūs esat.”