Tehniskais darbinieks Ričards no Latvijas priecājas, ka viņa darba dienā nav rutīnas

07. oktobris 2022

Ričards ir 25 gadus vecs SOL Latvia tehniskais darbinieks. Viņš jau gandrīz gadu strādā SOL, un šī ir viena no viņa pirmajām darbavietām. Ričards nāk no Latvijas mazpilsētas Strenčiem Valmieras novadā un uz Rīgu pārcēlies, kad sāka mācīties Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā par volejbola treneri.

Apbalvojums par sasniegumiem volejbolā

Ričards nebaidās no intensīva fiziska darba. Iepriekš viņš ir strādājis par dārznieku un par pārdevēju Circle K.

Ričards ļoti priecājas par pievienošanos SOL, jo darbs šeit viņam garantē iespēju kustēties un nekad nav rutīnas. Darbs ir dinamisks, un katra diena ir atšķirīga. Sākumā bija daudz jāapgūst. Atbalsts, ko Ričards saņēma no kolēģiem, bija ļoti svarīgs un palīdzēja viņam ātri iejusties.

Ikdienā Ričards kopā ar komandas biedriem pārvietojas no viena objekta uz otru, veicot apkopes darbus. Viņam ir patstāvīgi jāpieņem daudz lēmumu, izvēloties piemērotāko tehnisko risinājumu. Ričards uzņēmumā SOL ir apguvis daudzas praktiskas un noderīgas prasmes, piemēram, nelielu remontdarbu veikšanu.

Spēles karstumā

Ričardam patīk strādāt SOL galvenokārt darba dinamikas, lielisku kolēģu un iespējas apvienot darbu ar volejbola treniņiem dēļ. Volejbols ir Ričarda aizraušanās, un viņš novērtē to, ka darbavieta neierobežo viņa iespējas spēlēt. Treniņus ir grūti apvienot ar citiem darbiem, piemēram, nakts maiņas darbu.

Ričards ir ļoti enerģisks, pēc darba viņš jūtas drīzāk pozitīvi uzlādēts nekā noguris. Apbrīnojamā kārtā viņš spēlē trīs volejbola komandās un brīvdienās pilda tiesneša pienākumus.