Sadarbības partneru apmācības sniedz jaunas zināšanas gan tiem, kas piedalās pirmo, gan tiem, kas piedalās jau trešo reizi

26. augusts 2022

Ilgstoši sadarbības partneri periodiski organizē mācības par saviem produktiem un pakalpojumiem SOL darbiniekiem. Runā par inovācijas produktiem, mācās lietot mašīnas un veikt to apkopi. Arī šovasar norisinājās vairākas apmācības, par kurām pastāstīs viens no mūsu komercstruktūras vadītājiem – Prīts Pikhofs.

Lasi par viņa pieredzi vairāk šeit:

Pirms kāda laika SOL komercstruktūru vadītāji un darbu vadītāji bija gaidīti laba sadarbības partnera EcoCare pārstāvniecībā, kur dalībniekus laipni uzņēma trīs aizrautīgi vīri: Raits, Aivo un Leo.

Attēlā Aivo sadala detaļās vienu no I-Mop un kopā apskatām iespējamās problemātiskās vietas.

Un ne tikai vienu vai divas, bet pat trīs reizes, dažādām SOL komandām.

Diena aizritēja ātri un patīkami. Uzņēmuma vadītājs Raits Kērless sniedza pārskatu par Ecocare galvenajām uzkopšanas mašīnām: I-Mop, I-Scrub, Orbot, gan teorijā, gan praksē. Papildus iepazinās ar Tersano aparātiem, TEQ eskalatoru tīrīšanas līdzekļiem un uzkopšanas ratiņiem. Nedaudz apskatījām arī putekļsūcējus, dažādus sīkus piederumus un ķīmiju mūsdienīga uzkopšanas pakalpojuma sniegšanai.

Liels hits bija EcoCare noliktavas telpās strādājošais robots – grīdas mazgāšanas mašīna. Ja mūsdienu pasaulē vairs nav pārsteidzoši redzēt robotus-putekļsūcējus vai pļāvējus, tad liela, pašbraucoša grīdas mazgāšanas mašīna tomēr ir nākamais līmenis.

Ne visi atstāja apmācības ar tukšām rokām. Attēlā laimīgie I-Scrub īpašnieki no Virges komandas.

Mūsu grupā SOL pārstāvēja cilvēki gan no Tartu, gan centrālās Igaunijas, Pērnavas, Austrum- un Rietumviru apriņķa. Daļai no mums tās bija pirmās sadarbības partneru organizētas mācības, dažiem jau otrā vai trešā reize, bet jaunu zināšanu un risinājumu, kā liecināja atgriezeniskā saite, pietika visiem. Izmantojot tālruni vai Teams, varam ar saviem kolēģiem vai sadarbības partneriem sazināties katru dienu, bet pavisam kas cits ir doties uz vietas, satikties aci pret aci un vienkārši pļāpāt pie pusdienu galda.

Jebkurā gadījumā liels paldies EcoCare komandai, kas mūs tik laipni uzņēma. Ir prieks redzēt, ka SOL katru dienu iegulda savu darbinieku attīstībā un apmācībās. Jo lielākas ir mūsu zināšanas par ikdienas risinājumiem, jo lielāka ir mūsu konkurences priekšrocība nekustamā īpašuma uzturēšanas jomā.