Uzņēmumā SOL praktikanti vienmēr ir gaidīti

11. februāris 2021

SOL Baltics labprāt piedāvā dažādu specialitāšu audzēkņiem prakses iespējas uzņēmumā. Tas palīdz spējīgiem audzēkņiem pilnveidot zināšanas savā specialitātē un uzņēmums savukārt gūst papildvērtību no praktikantu zināšanām. Gadu gaitā praktikanti ir bijuši SOL dažādās nodaļās un dažs labs, praksei beidzoties, ir nodrošinājis sev darbavietu. Pagājušajā gadā praktikantiem bija iespēja piedalīties darbā grāmatvedības, darbinieku meklēšanas, personāla, mārketinga un arī tehniskās apkopes nodaļās.

Šeit variet lasīt trīs lielisku praktikantu atsauksmes par savu darbu uzņēmumā SOL:

Praktikantēm Kadrin un Monika ļoti patika strādāt SOL

Personāla nodaļas praktikante Monika:
Man ļoti patīk darbs uzņēmumā SOL Baltics. Man tas bija pārsteigums, ka SOL ir darba devējs tik daudz cilvēkiem. Es katru dienu apguvu ko jaunu, kas turpmākajā dzīvē šajā nodarē būs noderīgs. Īpaši jauki bija vitamīnu rīti un to organizēšana. Es noteikti iesaku uzņēmumu SOL gan kāpakalpojuma sniedzēju, gan darba devēju.
Mans gadījums ir sevišķi labs piemērs tam, kā pagaidu prakses vieta var kļūt par tavu darba devēju. Vēlu SOL Baltics kolektīvam sauli, stipru veselību un daudz jaunu klientu.

Personāla nodaļas praktikante Kadrina:
Man ļoti patika prakse uzņēmumā SOL Baltics. Biju par šo uzņēmumu dzirdējusi, taču ne visai daudz. Tas ir lieliski, ka SOL ir ar mieru pieņemt praktikantus un intensīvi ar viņiem strādāt. Prakses vadītājas Marita un Enekene bija ļoti jaukas un pacietīgas. Ļoti daudzi nevēlas un arī nespēj blakus ikdienas darbam vēl nodarboties ar praktikantiem. Liels, liels viņām paldies!
Ko jaunu tu iemācījies /uzzināji prakses laikā?
Iepazinos ar SAF programmu (nebiju agrāk saskārusies), dokumentu administrēšanu, arhivēšanu, darba līgumu noformēšanu, līgumu formām, izbeigšanas pamatiem utt. Tas viss teorētiski tika pavasarī apskatīts apmācībā “Reitings” (234 stundu sekretāra-vadītāja palīga + personāla apmācība), taču trūka praktiskās pieredzes. Esmu ļoti pateicīga un apmierināta!
Kas ir īpaši palicis atmiņā?
Ļoti lieliski un neaizmirstami ir tas, ka uzņēmumā tiek rīkoti vitamīnu rīti un katru mēnesi apsveikti jubilāri. Daudzās darba vietās nav īpaši daudz šādu kopēju pasākumu.
Ko patika darīt visvairāk?
Darbs Personāla nodaļā ir daudzveidīgs un nekļūst garlaicīgs.
Vai ieteiktu uzņēmumu SOL kā darba devēju vai pakalpojuma sniedzēju?
Ieteiktu gan kā darba devēju, gan arī kā pakalpojuma sniedzēju. Tagad, kad esmu pati bijusi uzņēmumā praksē, esmu pilsētā pamanījusi uzņēmuma automašīnas, cilvēkus, kas uzkopj objektos un, protams, arī jauno veļas mazgātavu tirdzniecības centrā “Ülemiste”.
Vislabākie novēlējumi SOL kolektīvam:
Turpiniet būt tikpat lieliski un gatavi atbalstīt, un es ceru, ka mēs vēl kādreiz tiksimies!

Praktikants Rasmus iesaka SOL gan kā darba devēju, gan pakalpojumu sniedzēju

Mārketinga nodaļas praktikants Rasmuss:
Kas tev patika strādājot SOL Baltics?
Patika tas, cik draudzīgas bija kolēģu savstarpējās attiecības SOL birojā, un patika tas, ka darbībām radošā jomā lielākoties bija brīvas rokas.
Ko uzzināji par SOL, ko iepriekš nezināji?
Uzzināju, ka eksistē uzņēmuma SOL mazgātavas. Uzzināju, ka uzņēmums SOL ir ne tikai uzkopšanas uzņēmums, ka tajā ir iekļauti arī citi pakalpojumi: tehnoloģisko sistēmu apkope, zālāju pļaušana un nezāļu apkarošana, administrēšanas pakalpojumi, kafijas automātu apkope, telpaugu kopšana, avāriju un remonta pakalpojumi.
Ko jaunu tu iemācījies /uzzināji prakses laikā?
Prakses laikā apguvu, piemēram, Canva veidņu izmantošanu attēlu sastādīšanai uzņēmuma vajadzībām, kā konvertēt prezentēšanas programmas slaidus par attēliem (JPG formātā), kā uzņēmums sastāda sociālo mediju plānu mēnešu griezumā (ko un kad publicēt dažādos sociālo mediju kanālos).
Kas ir īpaši palicis atmiņā?
Visneaizmirstamākie brīži bija tie, kad biju saņēmis no vadītāja labu un pozitīvu atgriezenisko saiti.
Ko patika darīt visvairāk?
Visvairāk patika attēlu veidošana un animēšana.
Vai ieteiktu uzņēmumu SOL kā darba devēju vai pakalpojuma sniedzēju?
Noteikti ieteiktu SOL. Gan kā darba devēju, gan pakalpojumu sniedzēju.
Ko tu novēlētu SOL kolektīvam turpmākajā darbībā?
Novēlu uzņēmumam SOL, lai draudzīgais un labais kolektīvs turpinātu pastāvēt.

Ja SOL tradicionāli piedāvā prakses iespēju daudziem interesentiem, tad, sakarā ar vīrusa izplatību, pēdējā gada laikā esam bijuši spiesti to ierobežot. Mūsu biroji lielākoties ir bijuši slēgti un, lai ierobežotu riskus veselībai, mums vairākiem pretendentiem bija jāatsaka vai arī jāpārtrauc prakses līgums. Situācijai uzlabojoties, mēs gaidām praktikantus atpakaļ mūsu kolektīvā, lai apgūtajām zināšanām saņemtu labu praktisko papildinājumu.

Ja vēlies atrast darbu uzņēmumā SOL, tad aizpildi anketu ŠEIT.