SOL Baltics Igaunijas personāla vadītāja nominēta 2022. gada ietekmīgākā personāla vadītāja titulam

16. novembris 2022

Igaunijas Personāla vadības biedrības PARE 30. jubilejas galā tika novērtēti labākie personāla vadītāji. Arī SOL Baltics Igaunijas personāla vadītāja Katre Šmita (Katre Schmidt) tika nominēta 2022. gada ietekmīgākā personāla vadītāja titulam.

Katres ceļš mūsu uzņēmumā ir bijis viens nepārtraukts panākumu stāsts. Panākumu stāsts viņas komandai, mūsu uzņēmumam, un mēs ticam, ka arī viņai pašai.

Attēlā: Katre Šmita (Katre Schmidt), Igaunijas personāla vadītāja

Katre SOL strādā kopš 2014. gada kā darbā pieņemšanas partnere. Igaunijas personāla vadītājas ceļu Katre uzsāka 2019. gada 1. oktobrī.

Viņa vada astoņu cilvēku komandu, kurā ir trīs personālvadības partneri, personāla speciālists, trīs personāla atlases partneri un biroja vadītājs. Viņa ir paraugs savai komandai un no speciālista ir izaugusi par komandas vadītāju.

Katre ir piedalījusies lielu projektu pārdošanas procesos, darbinieku pieņemšanas un darba gaitu uzsākšanas nodrošināšanā. Katres vadībā ir ieviestas kovīzijas grupas Igaunijas komercnodaļās. Kā kovīzijas grupas vadītāja Katre atbalsta komandas locekļus un attīsta SOL organizācijas kultūru. Katre ir veiksmīgi pabeigusi gadu ilgušo Fontes mentora-kouča kursu un kā mentore atbalsta kolēģus visā Baltijā.

Eveli Gorobinski (Evely Gorobinski), Baltijas personāla un kvalitātes vadītāja:

“Katre šo trīs gadu laikā, kurus viņa ir bijusi SOL personāla vadītāja, ir izaugusi par spēcīgu stratēģisku partneri mūsu Igaunijas izpilddirektoram un komercnodaļu vadītājiem. Viņa ir veiksmīgi vadījusi Igaunijas HR komandu, audzējot komandas locekļu vienotības sajūtu un veicinot viņu profesionālo un personisko attīstību. Arī Katres ieguldījums SOL starptautiskās HR komandas darbībā ir būtisks, esot vairāku visā Baltijā notiekošu projektu vadītāja un mentors jauniem kolēģiem.”